Nemokamas sklypų tvarkymas nuo 2 Ha

Turite krūmais apaugusį ir neprižiūrėtą sklypą, kuris vis neduoda jums ramybės? Palikite jo tvarkymo rūpesčius mums. Panaikinsime visus brūzgynus, iškirsime krūmus ir išvalysime aplinką. Tvarkome didelius sklypus nuo 2 Ha nemokamai.

Dažnai pasitaiko, kad seniai nenaudojomose sodybose ar apleistuose sklypuose išsikeroja milžiniški krūmų laukai, kurie gadina bendrą aplinkos vaizdą. Daugelis mano, kad norint sutvarkyti tokią aplinką, reikia investuoti nemažai pinigų ar turėti specialią techniką.

Šioje situacijoje pinigus galite pamiršti! Iš neprižiūrėto sklypo mes sukursime akiai patrauklią aplinką! Taigi, turėsite dvigubą naudą – švarią aplinką, kuri bus sutvarkyta papildomai į tai neivestuojant.

Dirbame greitai, profesionaliai ir turime naują bei modernią techniką, su kuria galime įveikti bet kokio sudėtingumo sklypų valymo ir krūmų pjovimo darbus. Visas atliekas po sklypo išvalymo išvežame patys, todėl jums nereikės niekuo rūpintis – paliksime švarų ir tvarkingą žemės plotą, be jokių senų šakų ar žolių.

Mūsų paslaugos:

  • Krūmų pjovimas ir valymas.
  • Brūzgynų naikinimas.
  • Medžių ir šakų tvarkymas.
  • Kelmų rovimas ir reljefo lyginimas.
  • Biokuro gamyba.

Reikia pagalbos Jūsų sklype?