Apie mus | Aplinkos tvarkymas

UAB „Čipsas“ susikūrė prieš 8 metus, tačiau įmonės specialistai aplinkos tvarkymo ir sodybų priežiūros rinkoje nėra naujokai. Pastaraisiais metais plėtėme savo paslaugų spektrą, nes pamatėme, kad mūsų klientams reikalingi kompleksiniai sprendimai, kurių paprasti aplinkos prižiūrėtojai dažnai suteikti negali.

Sodybos aplinkos tvarkymas ar vandens telkinio priežiūra reikalauja specifinių žinių, kurių nerasite interneto straipsniuose ar forumuose. Tai specialaus išsilavinimo ir patirties reikalaujanti sritis, todėl gerbūvio specialistai dažnai nebūna savamoksliai – šios specialybės mokomasi įvairiose profesinėse mokyklose. Didžiuojamės savo darbuotojais, kurie yra baigę atitinkamus mokslus ir turi nemažai patirties, kad galėtų rūpintis Jūsų sodybos aplinka ir vandens telkiniais.

Kodėl turėtumėte samdyti būtent mus?

• Siekiame nuolatinio ilgalaikio bendradarbiavimo. Manome, kad partnerystė su klientu turi būti ne vienkartinė, o ilgalaikė, kad galėtume į tvarkomą sodybą grįžti kiekvienais metais.

• Dirbame nuoširdžiai, kaip sau. Nuoširdus rūpestis kliento gerove yra natūralus dalykas mums. Patys turime savo sodybas ir suprantame, kaip svetimas žmogus, pakviestas į sodybą, gali prisidėti prie jos gražinimo ir vystymo.

• Esame ne tik tvarkytojai, bet ir techniniai prižiūrėtojai. Tai reiškia, kad tų darbų, kurių negalime padaryti patys, nesiimame, tačiau savo klientų bėdoje nepaliekame ir nusamdome reikalingus žmones ar įmones ir koordinuojame jų darbą, prižiūrime ir kontroliuojame kokybę, medžiagas ir galutinį rezultatą.

• Kainos ir kokybės santykis yra optimalus. Bendradarbiaudami su mumis gausite šedevro kokybę už paprastos sodybos aplinkos kainą. Stengiamės taupyti kliento resursus, tačiau neaukojame dėl to kokybės.

• Esame profesionalai. Turime patirties. Nuolatos atnaujiname žinias, domimės pasaulinėmis tendencijomis, puikiai išmanome įvairius aplinkos tvarkymo stilius.

• Pastoviai patariame savo klientams, kaip pasidaryti vieną ar kitą nedidelį darbelį patiems, jei matome, kad mūsų paslauga nėra tuo momentu būtina. Konsultuojame gyvai ir telefonu.

Patikėkite savo sodybos aplinkos įrengimą ir priežiūrą mums. UAB „Čipsas“ patenkinti klientai gali patvirtinti, kad pasirūpinsime Jūsų sodyba aukščiausiu lygiu.

Mūsų partneriai, padedantys teikti aukščiausios kokybės paslaugas: