Apie mus | Aplinkos tvarkymas

UAB „Čipsas“ susikūrė prieš 12 metų. Visi įmonės specialistai yra aplinkos tvarkymo ir sodybų priežiūros profesionalai. Pastaraisiais metais plėtėme savo paslaugų spektrą, nes pamatėme, kad mūsų klientams reikalingi kompleksiniai sprendimai, kuriuos ne visi aplinkos specialistai gali suteikti iš vienų rankų.

Sodybos aplinkos tvarkymas ar vandens telkinio priežiūra reikalauja specifinių žinių, kurių nerasite interneto straipsniuose ar forumuose. Tai specialaus išsilavinimo ir patirties reikalaujanti sritis, todėl gerbūvio specialistai dažnai nebūna savamoksliai – šios specialybės mokomasi įvairiose profesinėse mokyklose. Didžiuojamės savo darbuotojais, kurie yra baigę atitinkamus mokslus ir turi nemažai patirties, kad galėtų rūpintis Jūsų sodybos aplinka ir vandens telkiniais.

Patikėkite savo sodybos aplinkos įrengimą ir priežiūrą mums. UAB „Čipsas“ patenkinti klientai gali patvirtinti, kad pasirūpinsime Jūsų sodyba aukščiausiu lygiu.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Siekiame nuolatinio ilgalaikio bendradarbiavimo. Manome, kad partnerystė su klientu turi būti ne vienkartinė, o ilgalaikė, kad galėtume į tvarkomą sodybą grįžti kiekvienais metais.
Esame profesionalai. Turime patirties. Nuolatos atnaujiname žinias, domimės pasaulinėmis tendencijomis, puikiai išmanome įvairius aplinkos tvarkymo stilius.
Esame ne tik tvarkytojai, bet ir techniniai prižiūrėtojai. Tai reiškia, kad tų darbų, kurių negalime padaryti patys, nesiimame, tačiau savo klientų bėdoje nepaliekame ir nusamdome reikalingus žmones ar įmones ir koordinuojame jų darbą, prižiūrime ir kontroliuojame kokybę, medžiagas ir galutinį rezultatą.
Dirbame kaip sau. Nuoširdus rūpestis kliento gerove yra natūralus dalykas mums. Patys turime sodybas ir suprantame, kaip galime prisidėti prie jos aplinkos gražinimo ir vystymo.
Pastoviai patariame savo klientams, kaip pasidaryti vieną ar kitą nedidelį darbelį patiems, jei matome, kad mūsų paslauga nėra tuo momentu būtina. Konsultuojame gyvai ir telefonu.
Kainos ir kokybės santykis yra optimalus. Bendradarbiaudami su mumis gausite šedevro kokybę už paprastos sodybos aplinkos kainą. Stengiamės taupyti kliento resursus, tačiau neaukojame dėl to kokybės.

Mūsų partneriai

Reikia pagalbos Jūsų sklype?