Paslaugos

UAB „Čipsas“ paslaugos apima visas gerbūvio ir sodybų aplinkos tvarkymo paslaugas nuo sklypo relfejo tvarkymo iki parengimo statyboms, kelių tiesimo ir komunikacijų atvedimo.

Sodybos aplinkos kūrimas ir priežiūra – specifinio išsilavinimo, žinių ir patirties bei technikos reikalaujanti paslauga. Mes visa tai turime, todėl Jums galime pasiūlyti aukščiausio lygio gerbūvio tvarkymo paslaugas.

Aplinkos kūrimo ir priežiūros paslaugas galėtume išskirstyti į kelias svarbias grupes:

1. Planavimas ir projektavimas. Visą būsimąjį vaizdą reikia suplanuoti ir nubraižyti specialius 3D maketus, kad klientas aiškiai įsivaizduotų, kaip jo sodyba atrodys ne poryt, o po 5 ar 10 metų.

2. Landšafto formavimas. Vieniems patinka lygi pieva, kitiems reikia takelių, griovelių, lieptelių, tretiems – japoniško sodo arba didžiulio alpinariumo su įspūdingais akmenimis ir vandens kaskadomis. Visa tai yra landšafto formavimo priemonės, kai lyginamas gruntas arba kuriami dirbtiniai kalnai.

3. Vandens telkinių priežiūra. Sodybos puošmena – prižiūrėtas vandens telkinys. Tai nebūtinai tvenkinys, gali būti ir dirbtiniai upeliai, baseinų sistema, fontanai. Vandens telkinys turi būti švarus, prieinamas atsigaivinimui karštomis vasaros dienomis, jame turi veistis žuvys ir specifinė augmenija. Į vandens telkinį įlipti taip pat turi būti sudarytos atitinkamos sąlygos – patogus lieptelis arba pamažu gilėjantis paplūdimys. Visa tai apima vandens telkinio priežiūra – nuo iškasimo iki aeracijos įrenginių ir net apšvietimo.

4. Aplinkos valymas ir priežiūra. Aplinka turi būti tvarkinga ir prižiūrėta – sena žolė nuolatos pašalinama, apkarpomi medžiai ir krūmai, šienaujami vandens telkinių krantai ir aplinkinės pievelės ar net pievos. Visa tai reikalauja nuolatinio dėmesio ir rūpesčio.

Mes padedame savo klientams su išvardintomis paslaugų grupėmis. Pirmiausiai atsižvelgiame į poreikius, lūkesčius ir idėjas. Stengiamės rasti kompromisą, nes kartais kai kurios idėjos reikalauja itin didelių investicijų tiek finansine, tiek laiko prasme. Esame patarėjai, ūkvedžiai, aplinkos dizaineriai, kūrėjai ir vejos pjovėjai viename asmenyje.

Reikia pagalbos Jūsų sklype?