Lieptų, tiltelių gamyba

Turite tvenkinį ar dirbtinį upelį savo kieme? Jums reikalingas stilingas ir patvarus tiltelis, kurį mūsų meistrai pagamins atsižvelgdami į Jūsų sodybos stilių ir tiltelio vietą.

20210527_215457

Nebūtina įsirengti japoniškų sodų, kad prireiktų įvairių lieptelių ir tiltelių. Jų prireikti gali ir kuriant nacionaliniais bruožais paremtą sodybos koncepciją. Dėl to labai svarbu iš anksto numatyti landšafto struktūroje tam tikras vietas, kur galima pastatyti paprastą, lieptelį.

Ar po juo turi tekėti vanduo? Tikrai jis nėra būtinas, tačiau reiktų atminti, kad tilteliai yra skirti pereiti iš vienos vandens telkinio pusės į kitą, o liepteliai – nuo vandens telkinio krašto nueiti iki tam tikros jos vietos.

Tiltai statomi iš įvairių medžiagų – akmeniniai, betoniniai, metaliniai, mediniai, kartais kelios medžiagos yra kombinuojamos siekiant sukurti įspūdingą ir unikalų sodo elementą.

Kuri medžiaga Jūsų atveju yra tinkamiausia? Atsakyti į šį klausimą galėtume tik įvertinę Jūsų esamą sodybą arba planuojamos sodybos aplinkos planus, brėžinius. Tada galėtume pasakyti ir tikslias kainas, nes viskas priklauso, kokį tiltą suprojektuos mūsų meistrai.

Liepteliai, atrodo, yra labai paprasti statiniai, tačiau jų pastatymas ne visada būna labai paprastas. Viskas priklauso nuo vandens telkinio gylio ir dugno struktūros. Tada nusprendžiame, ar statome jį medinį, ar metalinį, ar betoninį. Esant didesniam gyliui, reikalinga specifinė polių statymo technika, pagalbiniai pontonai, todėl reikia atsižvelgti į Jūsų poreikius ir turimus resursus.

Kadangi dirbame su viešais vandens telkiniais, ekologija mums labai svarbi. Statydami lieptelius ir tiltelius visada įvertiname galimą poveikį aplinkai ne tik statybos metu, bet ir planuodami tiltelio arba lieptelio išvaizdą ir funkcionalumą.

Pamatykite mūsų atliktus lieptelių ir tiltelių gamybos darbus

Reikia pagalbos Jūsų sklype?