Tvenkinių kasimas

Svajojate turėti savo tvenkinį? Mes padėsime jį iškasti ir sutvarkyti tvenkinio krantus. Mūsų patyrę meistrai vos per keletą dienų jūsų sklype sukurs norimos formos ir gylio vandens telkinį.

 

Tvenkinys sodyboje – ir grožis, ir papildomas malonus rūpestis, ir nauda. Tvenkinį būtina nuolatos prižiūrėti, tvarkyti jo krantus, rūpintis vandens ir pakrančių augmenija, įrengti saugius priėjimus prie vandens, pastatyti lieptelį ar net tiltą, tvenkinį įžuvinti ir dar padaryti daug kitų darbų. Visa tai atlikti reikalingos specifinės žinios, patirtis ir, žinoma, profesionali technika, pradedant galingu ekskavatoriumi ir baigiant nagingomis staliaus rankomis, kuriančiomis lieptelio turėklus.

 

Svarbu numatyti ir tvenkinio formas, gylį bei paskirtį. Jei šalia tvenkinio stovės pirtis, būtina toje pusėje pasirūpinti, kad gylis būtų pakankamai didelis, jei kas iš pirtininkų sumanytų šokti į vandenį nuo lieptelio. Tvenkinyje gali būti suformuojama sala. Tvenkinio viduryje galima sukonstruoti ir specialų fontaną, kuris džiugintų svečius tam tikromis progomis. Tvenkinio krantai gali būti įvairaus statumo – pradedant nuo 90 laipsnių ir baigiant gana dideliu paplūdimiu, kuriame galėtų maudytis vaikai. Tvenkinio forma – nebūtinai ovalas arba stačiakampis. Galima įrengti netaisyklingos formos tvenkinius, priklausomai nuo turimos vietos ir sumanymo.

 

Mūsų specialistai gali pasiūlyti originalių ir įsimintinų sprendimų Jūsų sodybos tvenkiniui įrengti.

 
sklypu-sodybu-prieziura6 Cipsas-tvekiniu-kasimas Cipsas-tvenkiniai-tvenkiniu-kasimas

Turite klausimų apie tvenkinių kasimą ir įrengimą? Skambinkite telefonu +370 621 28695 arba rašykite el. paštu info@cipsas.lt – mielai pakonsultuosime!