Paplūdimių įrengimas

Turite priėjimą prie viešo vandens telkinio ir Jums reikalingas asmeninis paplūdimys? Įrengsime Jums specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą paplūdimį.

cipsas-papludimio-rengimas

Paplūdimys Lietuvoje įsivaizduojamas gana vienodai – nedidelio nuolydžio krantas, kelis metrus vedantis į tvenkinio arba ežero vandenį, paviršius paklotas minkštu nedulkančiu smėliu arba smulkiu žvyru. Tai populiariausias ir priimtiniausias mūsų šalyje paplūdimio vaizdas, tačiau visada esame atviri naujoms idėjoms ir eksperimentams tiek su paplūdimio danga, tiek su jo išvaizda.

Paplūdimys – ne vien tik krantas ir smėlis. Paplūdimiui reikalingos vaikų žaidimo zonos, apšvietimas, net santechniniai mazgai, jei netoliese statomas dušas kojoms ar visam kūnui. Visa tai gali įrengti mūsų patyrę profesionalai, turintys ne vienerius metus patirties.

Paplūdimio įrengimas reikalauja tam tikrų žinių, kurios nėra plačiai prieinamos visiems sodybų ir tvenkinių savininkams.

  • Kokį smėlį pilti sausumoje, kad jis nedulkėtų?
  • Kaip suformuoti krantą, kad smėlio neišpustytų vėjai ne sezono metu?
  • Kada reikia atvežti smėlio ir kaip jį pilti, kad jis pasiskirstytų tolygiai tiek vandenyje, tiek ant kranto?
  • Kaip panaikinti dumblą ežero pakrantėje, kurioje norima daryti paplūdimį?
  • Kokių priemonių imtis, kad paplūdimio įrengimo darbai neužterštų nedidelio vandens telkinio ir nesutrikdytų nusistovėjusios ekosistemos?

Į šiuos ir dar dešimtis kitų klausimų gali Jums atsakyti mūsų profesionalai, įrengę ne vieną paplūdimį natūraliame ir dirbtiniame vandens telkinyje.

Pamatykite mūsų atliktus paplūdimių įrengimo darbus