Kitos paslaugos

Mes teikiame ir daugybe kitų su sodybos priežiūra susijusių paslaugų, kurių nuolatos prireikia mūsų esamiems ir būsimiems klientams.

Tvenkinių aeracijos įrengimas. Tvenkinių aeracija yra specialus procesas, kai panaudojamas prietaisas dar vadinamas burbuliatoriumi – į tvenkinio dugną arba paviršinius sluoksnius duodamas deguonis, kuris padeda žuvims kvėpuoti žiemą, o visus metus prisideda prie švaraus vandens ir specifinės vandens augalijos augimo.

Sklypo lyginimo, planiravimo techninė priežiūra. Sklypo planiravimas yra veiksmų visuma, padedanti išlyginti esamą sklypo plotą vienur nukasant gruntą, kitur jo pridedant. Sklypo lyginimas svarbus prieš pradedant reljefo formavimo darbus, taip pat, jei planuojate užsiimti daržininkyste ir pageidaujate lygios dirvos. Mes užsiimame šio išlyginimo technine priežiūra. Tai reiškia, kad planuojame, organizuojame ir prižiūrime, kad sklypas būtų išlygintas taip, kaip numatyta projekte pagal visus statybos reikalavimus.

Parkų įrengimas. Turite didelį sklypą ir norite suformuoti ten nuosavą parką? Galime Jums padėti ir suplanuoti parko landšaftą bei augmeniją, o taip pat ir pasirūpinti, kad toks parkas būtų įrengtas pagal Jūsų pageidavimus.

Nendrių šienavimas. Turintys vandens telkinius arba savo paplūdimius puikiai supranta, kad išnaikinti nendrių ir ajerų, bei kitų vandens augalų pakrantėse negalima dėl jų reikšmės vandens telkiniui. Galima jas šienauti, bet tam reikalingi specifiniai įgūdžiai ir prietaisai bei reikmenys. Mes šienaujame nendres, kai to pageidauja mūsų klientai.

Įžuvinimas. Užsakote tvenkinio kasimą, paplūdimio įrengimą, užsisakote lieptelį, tačiau kažką tikrai pamiršote. Koks tvenkinys be žuvų? Jos pačios savaime tvenkinyje neatsiranda – jas reikia užveisti. Tai vadinama įžuvinimu – pasirūpinama tam tikros rūšies žuvies mailiumi, kuris yra tam tikru metu paleidžiamas į tvenkinį, pašeriamas, nuolatos prižiūrimas. Taip tvenkinyje atsiranda žuvys, kurias vėliau su malonumu galėsite sužvejoti patys – tam nereikės jokių leidimų.

Tvenkinių pralaidų įrengimas. Tvenkinio vandens pralaida – specialios konstrukcijos statinys, per kurį išteka perteklinis vanduo iš tvenkinio į artimiausią melioracinį kompleksą arba kitą vandens telkinį. Tokios pralaidos reikalingos tada, kai tvenkinyje yra šaltiniai arba nuolatos teka upelis, taip pat pavasarį tirpstant aplinkiniams ledams ir sniegui. Įrengsime pralaidą pagal Jūsų vandens telkinio specifiką.

Alpinariumų įrengimas. Alpinariumas – tai dirbtinės kalnų vietovių imitacijos. Tai lyg mini sodai, perkelti iš Alpių kalnų į Jūsų sodybą. Alpinariumo pagrindas yra akmenys ir uolos, taip pat atitinkama augmenija, gali būti sukurtas ir dirbtinis upelis, kriokliai, vandens kaskados. Įspūdingas reginys, kuris žavi ne tik svečius, bet ir sodybos šeimininkus.

Daržų darymas. Užsiimame pilnu daržų paruošimu nuo vietos parinkimo iki žemės išpurenimo prieš įvairių daržovių ar sodo gėrybių sodinimą. Taip pat konsultuojame dėl tinkamos vietos parinkimo ir atsakome į jums kylančius klausimus.