Pievų šienavimas, smulkinimas

Šienaujame pievas, taip pat galime iš karto susmulkinti nupjautą žolę mulčeriu.

20220603_113351

Kad nekiltų noras pavasarį deginti savo nenušienautą pievą su sudžiūvusia žole, siūlome kreiptis į mus – vasaros pabaigoje arba rudenį nupjausime Jūsų pievą, nesvarbu, ar ji buvo naudojama, ar ne. Nupjautą žolę galima susidžiovintį į šieną, jei turite gyvulių, arba tiesiog susmulkinti.

Pievų šienavimas profesionalia technika yra kur kas efektyvesnis būdas sutvarkyti šieną ar žolę, nei mojuoti dalgiu ir grėbliu. Ypač, jei pieva yra didesnė, nei 15 arų. Naudojame paprastas ir rotacines šienavimo mašinas, jei pageidaujate šieną pasilikti.

Jei šienas nėra reikalingas, ir reikia tik sutvarkyti pievą, rekomenduojame žolę pjauti specialiu mulčeriu. Mulčeris – specialus aparatas skirtas ne tik nupjauti žolę, bet ir ją susmulkinti iki mulčiaus. Mulčių galima surinkti ir juo padengti braškių lysves, plotelius aplink medžius, krūmus, kad tose vietose neaugtų žolė. Tai natūralus būdas prižiūrėti savo augalus ir paruošti juos žiemojimui, todėl ši paslauga ypač populiari. Paprastai medžio žievės mulčius yra patvaresnis, tačiau šieno mulčius nieko nekainuoja, ypač, jei kas metai šienaujate savo pievą.

Pievas šienaujame savo traktoriumi ir profesionalia pjovimui skirta technika ir mulčeriu. Tai atlieka kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį, todėl galite neabejoti – Jūsų pieva bus nušienauta kokybiškai ir nepriekaištingai.

Pamatykite mūsų atliktus pievų šienavimo darbus

Reikia pagalbos Jūsų sklype?