Sklypų valymas, krūmų pjovimas

Išvalysime Jūsų sklypą, išpjausime nereikalingus krūmus, seną žolę ir kitus nereikalingus augalus. Užsiimame nuolatiniu ir vienkartiniu sklypų valymu bei krūmų pjovimu.

20220910_163500

Puikiai suprantame, kad ne visada galite skirti pakankamai dėmesio savo sklypui ir jo sutvarkymui. Paveskite šią užduotį mums – su malonumu padėsime. Esame pasiruošę iš neprižiūrėto sklypo padaryti patrauklų akiai plotą, kuriame galite imtis tolimesnių gerbuvio darbų.

Paprastai šią paslaugą užsisako žmonės, norintys sutvarkyti savo kiek apleistą sodybą, kurioje per metus ar ilgesnį laiką augalai pradeda imti viršų prieš civilizaciją – išauga didelė žolė, dažnai su piktžolėmis (usnimis, dilgėlėmis, net sasnovskio barščiais, kuriuos ypač sunku išnaikinti), išsikeroja neprižiūrimi ir laisvai daugintis galintys krūmai (avietės, gervuogės, agrastai, serbentai ir kt.). Medžių šakos pradeda augti netaisyklingai, užstoti šviesą, pastatus. Jų sutvarkymui reikalinga speciali technika, kuriai įsigyti tektų surasti ne vieną tūkstantį eurų.

Mūsų specialistai turi reikalingą įrangą sklypų valymui ir krūmų pjovimui, todėl greitai ir efektyviai gali išvalyti sklypą pagal Jūsų norus. Visas atliekas po sklypo išvalymo išvežame patys, tad Jums nebereikės rūpintis, kur dėti seną žolę ir šakas.

Galime sklypą išvalyti ir vieną kartą, pagal pageidavimą, arba tai daryti kiekvienais metais Jums patogiu metu.

Pamatykite mūsų atliktus sklypų valymo ir krūmų pjovimo darbus

Reikia pagalbos Jūsų sklype?