Vejos pjovimas, sodybų priežiūra

Užsiimame nuolatiniu ir vienkartiniu vejos pjovimu, prižiūrime sodybų aplinką sezono ir ne sezono metu. Sutvarkysime Jūsų sodybos, namų aplinką kruopščiai ir būtent tada, kada reikia.

20200710_073548

Vejos pjovimas tik iš pažiūros atrodo paprastas, tačiau iš tikrųjų reikia turėti nemažai žinių ir patirties, kad veja būtų nupjauta lygiai, nebūtų išdraskoma žolė, pakenkiama medžiams ir krūmams. Ne visada stumdoma žoliapjovė yra geriausias įrankis vejai pjauti, todėl rekomenduojame kreiptis į profesionalus, net jei ir esate pasiruošę patys pjauti savo veją.

Tiems, kas neturi laiko ir nenori investuoti į brangią sodo priežiūros techniką, rekomenduojame kreiptis tiesiai į mus. Puikiai išmanome, kaip nupjauti vejas ir prižiūrėti sodybas bei jų aplinką. Turime visą reikalingą įrangą, kuri yra patikima ir profesionali, todėl darbus atliekame greitai ir preciziškai.

Sodybų priežiūrai skiriame visas savo jėgas. Vienu metu sodybos priežiūra užsiima keli specialistai, puikiai sugebantys koordinuoti visus darbus, todėl jūsų ilgai nevargins krūmapjovės ar motorinės žoliapjovės skleidžiami garsai, po kojomis besivoliojantys elektrinių prietaisų laidai ir krūvos nupjautos žolės. Beje, žolę nuo vejos utilizuojame patys, nebent turite prašymų papildyti Jūsų komposto dėžę (jei tokią turite).

Dirbame greitai, profesionaliai. Galime atlikti vienkartinius vejos pjovimo darbus, taip pat galime sudaryti ir nuolatinio aptarnavimo sutartį.

Pamatykite mūsų atliktus vejų pjovimo ir sodybų priežiūros darbus

Reikia pagalbos Jūsų sklype?